usługi

 

Wykonujemy:

Odbitki fotograficzne z negatywów, slajdów i plików cyfrowych w formatach od 9×13 do 100×150 cm, Profesjonalne metody naświetlania papieru fotograficznego dają efekty w postaci trwałych zdjęć o żywej kolorystyce i niespotykanej dotąd ostrości.

Zdjęcia online

Wywołaj swoje zdjęcia przez internet. Zaledwie kilka minut wystarczy, żebyśmy zaczęli pracować nad Twoimi zdjęciami. Prosty i przejrzysty formularz przesyłania zdjęć pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Otrzymasz od nas specjalnego e-maila z indywidualnym kodem odbioru. Teraz wystarczy już tylko wizyta w naszej placówce i możesz się cieszyć swoimi zdjęciami.

Wywoływanie negatywów kolorowych i czarno-białych, [Wywołujemy zdjęcia zapisane na tradycyjnym filmie negatywowym, które zachowują magiczne półcienie i skale barw.]

Skanowanie negatywów, slajdów i fotografii,

Reprodukcje i retusz starych zdjęć,  sprawimy, że stare zdjęcia przeżywają drugą młodość. Kolorujemy, odświeżamy i naprawiamy uszkodzone zdjęcia tak, żeby zachować magię starych fotografii.

Reprodukcje obrazów i dokumentów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, żeby przywrócić wiekowym obrazom i dokumentom ich dawny wygląd.

Cyfrowe zdjęcia do paszportu, dowodu osobistego, prawa jazdy i innych dokumentów w 5 minut ,również u klienta w domu.  Wszystkie zdjęcia wykonujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół. Zdjęcia przygotowujemy w odpowiednich wymiarach i formatach. Na życzenie klienta istnieje możliwość docięcia zdjęcia do niestandardowych wymiarów.

fotoksiążka

fotografia ślubna

fotografia reportażowa i plenerowa

wydruki wielkoformatowe

filmy reklamowe

wirtualne spacery